Kandidujeme ve volbách do výboru Asociace lodní třídy Optimist (ALT-Q)

31.08.2012 00:13

Členové našeho klubu Boris Živný (vedoucí trenér mládeže) a Martin Žižka (hospodář klubu) kandidují v záříjových volbách do výboru ALT-Q, aby přispěli svoji prací a svými zkušenosti k nápravě poměrů v lodní třídě Optimist v České republice a pomohli k jejímu rozkvětu. Volba proběhne na valné hromadě ALT-Q v sobotu 15.9.2012 od 19:00 na Rozkoši při příležitosti posledního závodu poháru Q-4P. Přijďte naše kandiáty osobně podpořit! Lodní třídě Optimist se v našem klubu intenzivně věnujeme od začátku letošního roku, kdy jsme založili závodní družstvo YCSOS. Naše družstvo je otevřené všem motivovaným zájemcům o dětský výkonnostní jachting ve věku od 6 do 15 roků.

-ZiB-

Charakteristiky našich kandidátů:

Boris Živný - Charakteristika kandidata ALT Q.doc (72,5 kB)
Martin Žižka - Charakteristika kandidata ALT Q.doc (48,5 kB)
 

Zpět

Vyhledávání

© 2008-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode