Předposlední závod poháru Q-4P 2013 na Nechranické přehradě

20.09.2013 22:08

14.-15.9.2013 proběhl na Nechranické přehradě předposlední závod velkého poháru (Q-4P) "www . najachtu . cz". Slabý, ale vcelku slušný vítr foukal jen v sobotu, kdy se odjely všechny 4 kvalitní rozjížďky závodu. V neděli se již pro bezvětří nezávodilo. Naše družstvo bylo, bohužel, početně oslabené: Vlastík s jachtingem přestal, Adam a Aneta, kteří měli zdravotní problémy, nezávodili vůbec a Ondra, rovněž zdravotně oslabený, vynechal první rozjížďku. Slabý vítr přál hlavně lehčím závodníkům. Je třeba vyzdvihnout sportovní výkony zejména nejmladších členů našeho družstva, Tibora a Kačky. Tibor velmi statečně odjel v časovém limitu všechny rozjížďky a ve všech nechal ještě několik soupeřů za sebou. Kačka začala vystrkovarkovat růžky a jezdila povětšinou ve středu bezmála šedesátihlavé optimistické flotily. Nejlepší umístění z YCSOS dosáhla velmi vyrovnanými výkony Verča, ale na stupně vítězů v celkovém pořadí to tentokrát nestačilo. Ondra i přes pěkné výsledky ve 2.-4. rozjížďce v celkovém pořadí ztratil díky DNS místo první rozjížďky. Výkony ostatních byly dost nevyrovnané a stačily jen na průměrné umístění.

Pořadí našich závodníků z 58 zúčastněných:

6. Veronika

15. Ondřej

16. Martin Simon

(20. Adam)

(22. Tomáš) 

27. Mikuláš

30. Kateřina

47. Tibor 

Poslední závod poháru Q-4P pořádá náš klub opět na Nechranicích: 

viz 28.-29.9.2013 Q-5mz, Q-4P "2nd COOC - Pohár YachtClubu Štětí", v.n. Nechranice, Nechranice, ČR

Boris

Zpět

Vyhledávání

© 2008-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode